PROJELER

ÖNE ÇIKANLAR

 

Leymosun Türküsü

Kıbrıs Polifonik Korolar Derneği Otello Çoksesli Korosu, yapım ve kayıtları Onair Records İnanç Eyüboğlu tarafından gerçekleştirilen Otello’nun Rüyası Kıbrıs Halk Türküleri albümlerinin "Leymosun Türküsü" isimli eserine video klip çekti.

 

HANAYLAR YAPTIRDIM

Kayıtları Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Öğretmenliği Programı çok sesli korosunun seslendirdiği “Hanaylar Yaptırdım” ağıt türküsüne klip çekti.

 

Namık Kemal Lisesi marşı

Kayıtları ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Namık Kemal Lisesi marşı, çok sesli düzenlemeyle yeniden hayat buldu. Müzik öğretmeni Rana Uluçay tarafından hazırlanan NKL marşının yeni düzenlemesi projesi koro ve orkestra kayıtlarına, NKL mezunu müzik öğretmenleri ve müzisyenler katkıda bulundu. 

 

Anneler Günü’ne özel şarkı

Kayıtları Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, KPKD Ada Işığı Çocuk Korosu, Anneler Günü’ne özel ‘Annem’ isimli şarkı ve klip yaptı. Kıbrıs Vakıflar İdaresi sponsorluğunda gerçekleşen proje Anneler gününde yayınlandı.

 

Köprü

Aranjesi Kayıtları ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Mehmetçik Belediyesi sponsorluğunda gerçekleşen Projede Grup Rota "Köprüden Geçemedim" isimli Kıbrıs Halk Türküsünü seslendirdi.

 

Havva Molla

Kayıtları Albüm çoğaltım dağıtım ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Kıbrıs Polifonik Korolar Derneği (KPKD) Otello Çoksesli Korosu, “Otello’nun Rüyası” adlı albümde yer alan, Kıbrıslı Türkler'in unutulmuş türkülerinden biri daha Mey İçki Sanayi Ltd Katkılarıyla çekilen video klip ile hayat buldu. 

 

Engelsiz Bir Dünya

Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Aranjesi ve Kayıtları Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Telsim’in iletişim ve teknoloji sponsorluğunu üstlendiği, Gazimağusa Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu öğrencileri ile Kıbrıs Polifonik Korolar Derneği Ada Işığı Çocuk Korosu koristlerinin, Vakıflar İdaresi ana sponsorluğunda seslendirdikleri, “Engelsiz Bir Dünya” şarkısı hayat buldu.

 

Paramparça

Aranjesi Kayıtları ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Genç müzisyen Dudu Pektunç, yeni şarkısı Paramparça ile yine kendi imzasını attı. Yaptığı ilk çalışması ‘Kuyruklu Yıldız’ ile büyük bir başarı elde eden ve büyük bir beğeni toplayan ve bu başarı sonucunda “En İyi Çıkış Yapan Genç Sanatçı” ödülüne layık görülen genç müzisyen Dudu Pektunç, yeni şarkısı ‘Paramparça’ ile yine tüm gözleri üzerine çekti.

 

HABER YOK

Aranjesi Kayıtları ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan SALDIRAY ÖZARI, "HABER YOK" ADLI İLK SİNGLE'INI ÇIKARDI. Lefkoşa Güzel Sanatlar Lisesi, Müzik bölümü öğrencisi Saldıray Özarı, "Haber Yok" adlı ilk single'ını çıkardı. 

 

Yarım Kalsın

Elif Yakarçelik ve Berkay Tulumbacının seslendirdiği Single Album "Yarım Kalsın" yayınlandı. Eserin Sözü: Can Ömür Müziği: Ümit Tulumbacı Piyano: Ümit Tulumbacı Flugelhorn: Ümit Tulumbacı Davul: Uğur Güçlü Bas: Cemal Sönmezkale Mix-Mastering!i: İnanç Eyüboğlu yaptı.

 

Sarhoş

Aranjesi Kayıtları Albüm çoğaltım dağıtım ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Enver Ermetal "Yalan" isimli albümünün "sarhoş" isimli şarkısına klip çekti.  Oyuncular: Mehmet Teoman Sadıkoğlu İmren Eymen Görüntü Yönetmeni, Kurgu: Ferkan Kanioğluları Senaryo Destek: Salih Çağdaşer Teknik Destek: Yılmaz Arslan Aranjör ve Klip Yönetmeni: İnanç Eyüboğlu

 

Çöllerim Bana Yandı

Yayıncılığını Onair Records İnanç Eyüboğlu'nun yaptığı Ayberk Saka "Çöllerim Bana Yandı" Single çalışmasının Sözü Müziği ve Düzenlemesi sanatçıya ait.

 

yalan

Aranjesi Kayıtları Albüm çoğaltım dağıtım ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Ülkemiz sanatçılarından Enver Ermetal söz ve müziği kendisine ait olan 10 bestesi ve 3 cover parçasının yer aldığı "Yalan" isimli albümünün tanıtımını Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda gerçekleştirdi. Gazimağusa Belediyesi’nin ana sponsorluğunda yoğun bir katılımla yapılan tanıtım etkinliğinde 40 yıllık müzik yaşamını bir albüme sığdıran müzisyen, bestekâr ve solist Ermetal, tanıtımın ardından konser de verdi. Konserin ardından albüme katkı koyan kişi ve kurumlara plaket verildi. 

 

Kuyruklu Yıldız

Yaşı küçük yüreği müzik aşkıyla dopdolu olacak kadar büyük kardeşimiz sevgili Dudu Pektunç'un profesyönelliğe attığı ilk adıma vesile olmak bizleri mutlu etmiştir. Bu yolda herzaman yanında olan ailesine ve projede emeği geçen herkese teşekkürler. Gençlere herzaman destek verelim, önlerini açalım. Azıcık yetenek gördükmü yardımcı olalım. Sevgilerimle . Karşınızda Aranjesi Kayıtları ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, 15 yaşında bir kız çocuğu ve müzik aşkı.

 

Albüm ve Nota kitabı

Kıbrıs Polifonik Korolar Derneği (KPKD) Otello Çoksesli Korosu tarafından seslendirilen “Otello’nun Rüyası” adlı çoksesli Kıbrıs Halk Türkülerinden oluşan CD ve Nota kitabı ile KPKD Ada Işığı Çocuk Korosu tarafından seslendirilen “Kıbrıs Konulu Çocuk Şarkıları” CD ve Nota Kitabı’nın tanıtımı gerçekleştirildi. “Otello’nun Rüyası” çalışmasının şefliğini Erkan Dağlı ve Rana Uluçay,  düzenlemelerini Oskay Hoca gerçekleştirirken, “Kıbrıs Konulu Çocuk Şarkıları”nın MÜZED (Müzik Eğitimcileri Derneği) iş birliğiyle şefliğini yine Erkan Dağlı üstlendi. Albümlerin Mix Master Albüm çoğaltım dağıtım ve Video Klipleri Onair Records İnanç Eyüboğlu tarafından gerçekleştirildi. Projeye katkı koyan Gazimağusa Belediyesi’ne, DAÜ’ye, KKTC Kültür Dairesi’ne, Vakıflar İdaresi’ne, MÜZED’e ve DAÜ-SEN’e Foto Özay'a teşekkürlerimizi sunarız.

 

Gurursuz Adam

Büşra'nın Onair Records etiketiyle yayınlanan "Gurursuz Adam" isimli single albümünde yer alan şarkısı ve klibi yayınlandı. 

 

savaşçı

Aranjesi Kayıtları ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Grup Rhythm of Cyprus’un Onair Records etiketiyle yayınlanan “Savaşçı” isimli single albümü ve Video Klibi yayınlandı.

 

Hep sen Varsın

Aranjeleri Kayıtları Albüm çoğaltım dağıtım ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Ülkemizin yetiştirdiği en önemli müzisyenler arasında yer alan Kurultay Akbay, yeni albümü ile müzikseverlerin huzurunda. Akbay’ın “Hep sen Varsın” ismini verdiği çalışması 13 şarkıdan oluşuyor. 

 

Hadi dön

Aranjeleri Kayıtları ve Video Klipleri Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Hasan Uluel bir Single, bir EP Albüm ve Video Klipleriyle yayınlandı.

 

Bir kuş Olsam

Aranjesi Kayıtları ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Sultan "Bir Kuş Olsam" isimli Single Albümü yayınlandı.

 

rora redı

Aranjeleri Kayıtları ve Video Klipleri Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Grup Cash Para yirmi şarkılık iki ayrı Albümü ve Video Klipleri yayınlandı.

 

Hayaller

Aranjesi Kayıtları ve Video Klibi Onair Records stüdyolarında İnanç Eyüboğlu tarafından yapılan, Kemal Okta "Hayaller" isimli Single Albüm ve Video Klibi yayınlandı.

 

 İnanç Eyüboğlu ve ONAIR RECORDS müzik yapımları hakkında daha kapsamlı ve güncel içerik için lütfen ziyaret edin :